O nás

Vítejte na stránkách české společnosti, působící v oblasti kultury v regionu střední Evropy již od roku 1995 !

Podstatou naší práce je finanční podpora kulturních organizací - Kin, Divadel, Kulturních domů a pod.

Pro tyto, většinou příspěvkové organizace měst, zajišťujeme mediální partnery z regionu, pro celou řadu z nich již přes 22 let !

Úspěšně se rozvíjíme od svého počátku, začali jsme v roce 1995 v Čechách a na Moravě, v roce 1999 na Slovensku a dále pak v Polsku, Maďarsku a Rakousku.

Společnost několikrát změnila svoji právní formu, ne ovšem z nekalých důvodů, ale vždy z důvodů změny legislativy daného státu. Nejprve podnikala v Čechách jako fyzická osoba, následovala Veřejná obchodní společnost, která se pak finálně v roce 2004 transformovala na Společnost s ručením omezeným PRO-FACTOR cz, s.r.o.

Za celou svou historii jsme nebyli nuceni použít na svou činnost jakékoliv úvěry, nebyli jsme ve ztrátě a své závazky vždy a řádně hradíme v termínu splatnosti. Pokud se ocitá naše společnost v insolvenčním rejstříku, vždy pouze v pozici věřitele, jelikož vedeme několik exekucí proti našim dlužníkům.

Své obchodní zástupce máme aktuálně rozmístěny ve všech regionech a navštívit nás můžete v jedné ze tří našich regionálních kanceláří v České republice a dále pak i například na Slovensku či v dalších státech.

Těšíme se na Vaši návštěvu ;-)

© PRO-FACTOR cz, s.r.o. IČO: 26013509, Všechna práva vyhrazena, kopírování a další použití reklamního materiálu bez souhlasu PRO-FACTOR cz, s.r.o.
je zakázáno, 1995 – 2020, www.pro-factor.eu

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.   Více informací