O nás

Vitajte na stránkach spoločnosti, pôsobiacej v oblasti kultúry v regióne strednej Európy už od roku 1995 !

Podstatou našej práce je finančná podpora kultúrnych organizácií - Kín, Divadiel, Kultúrnych domov a pod.

Pre tieto, väčšinou príspevkové organizácie miest, zaisťujeme mediálnych partnerov z regiónu, pre celú radu z nich už viac ako 22 rokov !

Úspešne sa rozvíjame od svojho počiatku na Slovensku, ďalej tiež v Čechách a na Morave, v Poľsku, Maďarsku a Rakúsku.

Spoločnosť niekoľkokrát zmenila svoju právnu formu, nie však z nekalých dôvodov, ale vždy z dôvodu zmeny legislatívy daného štátu. Najskôr podnikala na Slovensku ako Verejná obchodná spoločnosť, ktorá sa v roku 2004 transformovala na Spoločnosť s ručením obmedzeným. Legislatíva sa vtedy však veľmi rýchlo zmenila, táto novo založená spoločnosť vďaka tomu ani podnikať nezačala a od roku 2004 do dnes podnikáme na území Slovenska na základe právnej formy fyzickej osoby.

Za celú svoju históriu sme neboli nútení použiť na svoju činnosť akékoľvek úvery, neboli sme v strate a svoje záväzky vždy a riadne hradíme do termínu splatnosti. Pokiaľ sa ocitá naša spoločnosť v insolventnom registri, vždy len v pozícii veriteľa, nakoľko vedieme niekoľko exekúcií proti našim dlžníkom.

Svojich obchodných zástupcov máme aktuálne rozmiestnených vo všetkých regiónoch a navštíviť nás môžete v jednej z dvoch našich regionálnych kancelárií na Slovensku a ďalej napríklad i na Morave alebo v Čechách .

Tešíme sa na Vašu návštevu

© PRO-FACTOR IČO: 34792937, Všetky práva sú vyhradené, kopírovanie a ďalšie použitie reklamného materiálu bez súhlasu PRO-FACTOR
je zakázané, 1995 – 2020, www.pro-factor.eu

Tento web používa k poskytovaniu služieb súbory cookie. Používaním webu s tým súhlasíte.   Viac informácií